Lajmi i fundit: Aksident në Komoran

Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 17:13.

GazetaBlic, ka siguruar fotografi dhe aty shihet se një veturë e tipit ‘Alfa rome‘ është përplasur dhe është e dëmtuar paksa.

Aksidenti ka ndodhur në Komoran dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT