LAJM I MREKULLUESHËM: U prek nga Coronavirusi, futbollisti i Kosovës ndan momentin e gëzueshëm

Valdrin Mustafa ishte lojtari i parë shqiptar i prekur nga koronavirusit.

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës u21 javën e kaluar njoftoi se ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, shkruan GazetaBlic

Megjithatë, futbollsiti i Hannover 96, Mustafa ka njoftuar se është mirë dhe është në fazën finale të këtij virus vdekjeprurës.

Ja postimi i tij

- Advertisement -

MË TË FUNDIT