Lajm i keq për Realin: Rikthehet Pogba në radhet e Juves

Juventus ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu.
 Paul Pogba është në mesin e futbollistëve të ftuar të Juventusit për ndeshjen kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu.

Ylli francez është rikuperuar nga lëndimi dhe pritet të luajë nga minuta e parë në takimin e dytë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Lista: 1 Buffon, 3 Chiellini, 5 Ogbonna, 6 Pogba, 7 Pepe, 8 Marchisio, 9 Morata, 10 Tevez, 11 Coman, 14 Llorente, 15 Barzagli, 19 Bonucci, 20 Padoin, 21 Pirlo, 23 Vidal, 26 Lichtsteiner, 27 Sturaro, 30 Storari, 32 Matri, 33 Evra, 34 Rubinho,37 Pereyra.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT