Lajm i keq për Feronikelin, por shpresa për titull vazhdon

Klubi drejtpërdrejt kundër kandidat i KF Feronikelit për titull të kampionit të Kosovës në futboll KF Besa në minutën e 9 ka kaluar në epërsi ndaj Vllaznimit. Kjo ndeshje po zhvillohet në Gjakovë, ndërkaq ndeshja tjetër që po percjellet me shumë interes mes KF Feronikelit dhe Prishtinës, po vazhdon të jetë ende 0:0./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT