Një gëmbësore është goditur nga një veturë në lëvizje në rrugën “Fadil Rrusta” në Skenderaj, transmeton Drenica Press

I dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Viktima është dërguar në spitalin e Mitrovicës dhe e njëjta pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar. /Drenica Press/

Lexo edhe: Aksident në Skenderaj, një i lënduar rëndë dërgohet në QKUK