LAJM I FUNDIT/ Me 67 vota për, zgjedhet Qeveria Kurti, opozita lëshon sallën

Me 67 vota për është zgjedh Qeveria e re Kurti.

Teksa Albin Kurti do të mbaj një fjalim, PDK dhe LDK kanë lëshuar sallën dhe janë larguar nga Kuvendi, ndërsa Ministrat dhe zëvendës kryeministrat po zëjnë vendet e tyre. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT