Lajm i dhimbshëm: Ndërron jetë Bekim Emini nga Klina e Skenderajt (FOTO)

Ka ndërruar jetë banori nga fshati Klinë e Skenderajt, Bekim Emini, shkruan Drenica Press.

Me rastin e ndarjes nga jeta e Bekimi Eminit, familjarët dhe shoqëria e kanë kujtuar Bekimin, si njeri i sinqert, i dashur dhe tejet punëtor. I ndjeri kohëve të fundit vuajti nga sëmundja e tumorit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT