Lahm: Kujdes ndeshjen e parë!

Për kapitenin e Bajernit, Filip Lahm, e rëndësishme do të jetë ndeshja e parë me Porton. “Mund të na kishte rënë një rival edhe më shqetësues, por Portoja arriti çerekfinalet me një stil bindës dhe treguan cilësitë e tyre. Për ne është e rëndësishme të marrim një rezultat më të mirë në ndeshjen e parë sesa në atë të fazës së 1/16-ave (0-0 në Lviv kundër Shahtjorit)”, – u shpreh 31-vjeçari.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT