Lacio forcon vendin e tretë

 

Lacio ka shënuar fitore të rëndësishme në udhëtim te Torino me rezultat 2-0.
Të dy golat për Lacion i shënoi Felipe Anderson që është lojtari më i mirë te Lacio dhe zbulim i vitit në Seria A.
Me këto tri pikë të reja, Lacio ka arritur në kuotën e 49 pikëve tri më shumë se Napoli dhe zë vendin e tretë, vend ky që dërgon në Ligën e Kampionëve.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT