Lacio fitore për vend të katërt

 

Lacio ka shënuar fitore të rëndësishme në udhtim ndaj Sasuolos me rezultat 3-0.
Golat për lacialët i shënuan Felipe Anderson (45’), Miroslav Klose (70’) dhe Marco Parolo (77’).
Cana dhe Berisha nuk u paraqitën për Lacion.
Me këtë fitore Lacio arrinë në kuotën e 43 pikëve, 2 më pak se Napoli në vend të tretë./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT