Ky traktorist 10 vjeçar po e mahnitë botën (Video)

Ratanjith Patil është një 10 vjeçar indian, i cili me trikat e tij që bën me traktor po mbledhë pas vetës shumë fansa.

Ai thotë se i pëlqen të luaj dhe të dhuroj shfaqje me traktor, dhe se brohoritmat e të pranishmëve i japin akoma më shumë vullnet dhe gjithashtu emocion për të përdorur traktorin e tij.

Shikojeni videon se çfarë bën ai me traktor:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT