Ky televizion kosovar e transmeton takimin Greqi – Kosovë

Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Greqisë, duel ky në kuadër të rundit të katërt të grupit C në Ligën e Kombeve.

Përveç tetë mungesave të mëhershme, Kosova në Greqi ka udhëtuar edhe pa futbollistët, Arbër Zenelin, Avlon Berishën e Edon Zhegrovën, shkruan IndeksOnlineMe të gjitha forcat tekniku, Challandes do të mundohet ta fitojë këtë takim.

Ndryshe këtë takim do ta transmetojë live Radio Televizioni i Kosovës, RTK.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT