Ky gol shpallet më i miri në Premierligë (VIDEO)

Është vendosur se cili do të jetë goli më i mirë në Premierligë për sezonin 2019/20.

Ky çmim do t’i takojë yllit të Tottenhamit, Heung Min Son.

Ai realizoi një solo gol duke u nisur nga mbrojtja dhe duke i kaluar pa problem kundërshtarët deri në finalizim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT