Ky është telefoni më i ri nga ZTE

Q519T quhet modeli më i ri i telefonave të mençur nga ZTE.

Ky model nga një ekran 5 inç, procesori MediaTec Mt6735 SoC më katër bërthama me shpejtësi 1 GHz, 1 GB RAM dhe 8GB hapsirë të brendshme

Ky telefon ofron vende për dy SIM kartel, rrjetin 4G LTE, Bluetoth 4.0, Wi-Fi dhe lidhjen USB 2.0

Bateria e Q519T është 4000 mAh, çmimi për të sillet 140 dollarë dhe ka mundësi zgjedhje në tri ngjyra: blu, ari ose të bardhë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT