Kemi kaluar në avantazh ndaj Çekisë dhe kjo ka ardhur falë golit të Atdhe Nuhiut, raporton GazetaBlic.

Atdhe Nuhiu ka shënuar gol në minutën e 50’të të takimit.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

video