Ky është i riu që humbi jetën duke punuar, sot bëhet varrimi i tij

 

Ka ndërruar jetë aksidentalisht Genc Loshaj nga fshati Pemishtë në moshë 31 vjeçare gjatë kohës që po punonte, transmeton Drenica Press.

Sipas burimeve të Drenica Press bëhet e ditur se Genc Loshaj gjatë kohës që po punonte ka pësuar lëndime të rënda, ku gjatë rrugës për në spital nuk arriti të mbijetoj dhe ka ndërruar jetë.

Ndërkaq familja e Genc Loshajt bën të ditur se varrimi do të bëhet sot në ora  ora 15:00 në fshatin Pemishtë.

 

23318589-1932184907030243-638779052-n

- Advertisement -

MË TË FUNDIT