Ky është polici që vdiq derisa ruante në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë

Gjatë ditës së sotme në Podujevë ka ndërruar jetë një polic.

Burime të Indeksonlin bëjnë të ditur se ai vdiq derisa ishte në vendin e punës.

LEXO EDHE:

Ky është polici që vdiq derisa ruante në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë

Ai ishte duke ruajtur në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë dhe dyshohet se kishte sulm kardiak.

Polici që vdiq është Mustaf Mehmeti nga Podujeva.

Ai dyshohet se ndërroi jetë pas një sulmi kardiak.

Burime të Indeksonline tregojnë që Mehmeti ishte ish-ushtar i UÇK-së.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT