Ky është numri i pasgoditjeve në Shqipëri që nga 26 nëntori

Ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë ka njoftuar se që prej lëkundjes së orës 03:54 minuta mëngjesin e të martës së kaluar, janë regjistruar plot 1376 pasgoditje.

Lëkundjet kanë vijuar edhe ditën e sotme. Nga ora 7:00 e mëngjesit e deri tani janë regjistruar 5 tërmete dhe dy janë të lokalizuar.

Tërmeti më i fortë i regjistruar sot ka qenë me magnitudë 4.2 ballë, me epiqendër në Detin Adriatik, 16 km larg nga Vora.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com