Ky është moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë, e martë 6 dhjetor 2016 parashikohet të jetë mot me interval me diell dhe vranësira kalimtare.

Era do fryj nga Veri-Perendimi deri 20 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -4-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 7-C.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT