Ky është kandidati i VV-së për deputet nga Drenasi

Enver Dugolli do të jetë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje nga Drenasi në garën për deputet të Kuvendit të Kosovës, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Lajmin e ka bërë të ditur Shemsi Elezi, kryetar i LVV, dega Drenas

Postimi i plotë i tij:

Lëvizja VETËVENDOSJE! në Drenas përmes Këshillit të Qendrës votoi kandidatin për deputet Enver Dugollin.

Në njē atmosferë tē angazhimit e punës Drenasi tregoi disiplinē dhe nivel të lartë.

Urime Lëvizjes VETĒVENDOSJE! Drenas dhe suksese me 14 Shkurt 2021!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT