skenderaj, vv, lista, deputet

Dega e Vetëvendosjes në Skenderaj ka vendos që të garoj me një kandidatë për deputet të Kuvendit të Kosovës.

Sipas një burimi të Drenica Press, profesori Nezir Bejta është kandidati i Skenderajt për deputet në zgjedhjet e 6 tetorit.

Ndërsa nga Drenasi, Ajvaz Berisha është shpallë fitues dhe do të garoj në listën e VV’së për deputetë të Kuvendit të Kosovës. /Drenica Press/

Image may contain: 3 people, people sitting and indoor

LEXO EDHE: Lajme nga dega e VV’së në Drenas, ky është kandidati për deputet |Foto