Ky është goli qesharak që e pësoi Handanovici (Video)

Ndeshje interesante është duke u zhvilluar në Luigi Ferraris të Genoas, ku vendasit po më këtë emër, po luajnë barazim 2:2 me Interin.

E golin e dytë vendasit, e shënuan në mënyrë shumë qesharake, falë mos koordinimit të mirë të Ranocchia dhe Handanovic. Ishte Lestienne, realizator i golit.

https://www.youtube.com/watch?v=RmBePjt34yM

- Advertisement -

MË TË FUNDIT