Ky është formacioni i finalës së Ligës së Kampionëve; Juventus – Barcelona

Juventusi dhe Barcelona i kanë bërë zyrtare formacionet me të cilat do ta nisin ndeshjen e sontme finale të Ligës së Kampionëve, e cila fillon në orën 20:45, e që luhet në Berlin. Më poshtë mund t’i shihni formacionet e të dyja ekipeve.

Image
- Advertisement -

MË TË FUNDIT