Ky është fëmija që u shkel për vdekje nga vetura në Tërstenik (FOTO)

Raportimet e djeshme të DrenicaPress i ka konfirmuar sot Policia e Kosovës për aksidentin fatal në fshatin Tërstenik të Drenasit.

Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në ora 13:00 ku një i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar veturën-kombi nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti sipas mjekut, është sjell pa shenja jete në QKUK.

DrenicaPress merr vesh se viktima është Murat Cakiqi i moshës 8 vjecare./Drenicapress.info/

Fotografia e Fshati Polluzhë

- Advertisement -

MË TË FUNDIT