Ky është djaloshi i ri që ndërroj jetë mbrëmë në aksidentin në Arllat (FOTO)

Merison Zeka, është i riu që mbeti i vdekur si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi mbrëmë në rrugën Arllat-Malishevë.

Ndryshe, Policia e Kosovës sqaroi se nga ky aksident mbetën të lënduar edhe 6 persona.

“Rreth orës 20:30, në rrugën Arllat -Malishevë, ka ndodhur një aksident trafiku ku kanë qenë të përfshira 4 automjete. Bazuar në të dhënat e deritashme, si pasojë e aksidentit janë lënduar shtatë persona. Njëri nga personat e lënduar nuk ka arritur t’u përballonte plagët dhe ai ka ndërruar jetë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT