Ky është djali i ri që do të futet në “Për’puthen”

Në “Për’puthen” ditë më parë janë hapur audiconet e fundit për këtë sezon dhe hyrja e re do të jetë Elton Maksuti.

Eltoni është 26-vjeçarë, me prejardhje nga Kavaja e Shqipërisë, ka qenë ish-portier tek skuadra e Besës së Kavajës.

Gjatë ditës së djeshme përmes llogarisë së tij në “Facebook”, ka publikuar kontratën e nënshkruar me “TopChannel”.

Këto do të jenë hyrjet e fundit pasi që sezoni i dytë “Për’puthen” pritet të përfundoi pas disa javësh.

“Për’puthen” ka filluar me edicionin e ri ku bëjnë pjesë beqarët mbi moshën 40-të.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT