Ky është 7 vjecari nga Prekazi që nderroi jetë dje në aksidentin në Drenas (FOTO)

E dhimbshme: Nesër varroset 7 vjeçari nga Prekazi, që vdiq dje në aksident

Një aksident tragjik që ndodhi dje në Drenas, i mori jetën edhe një 7 vjeçari.

I ndjeri do të varroset nesër në orën 14:00, shkruan Jepi zë.

Njoftimin e kanë bërë familjarët përmes rrjeteve sociale.

Përveç 7 vjeçarit nga Prekazi, në aksident vdiq edhe një grua 31 vjeçare.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje të thellë njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se nesër me datën 04.05.2022 në ora 14:00 bëhet varrimi i më të dashurit tonë, Anuarit. Me pikllim, familja Mehaj.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT