KV Drenasi të enjten udhëton drejt Lipjanit

Është bërë tërheqja e shortit të xhiros së parë të Kupën se Kosovës në Volejboll, konkurrenca e Femrave .
KV Drenasi është pjesë e grupit A, dhe i ra fati që ndeshjen e parë të zhvilloj kundër KV Ulpianës, e cila së fundmi është përforcuar edhe me lojtare të huaja.
Ky takim pritet të zhvillohet ditën e enjte ( më 19.03. 2015) duke filluar nga ora 18:00, në Palestrën e Sportive “Better Live” në Lipjan.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT