KV Drenasi mposhti KV Kosovën

Takimi i djeshëm në mes të klubit të volejbollit KV Drenasi dhe KV Kosovës u përmbyll me fitoren e vendaseve.
Ndonëse në setin e parë ishin femrat nga klubi i KV Kosovës ato që dominuan lojën duke e përmbyllur kështu me fitore, femrat nga klubi i Drenasit bënë një kthesë të befasishme duke e goditur kundërshtarin dhe duke shënuar fitore në lojën në vazhdim.
Loja e përmbyllë me rezultat  KV Drenasi  3  :  1  KV Kosova.  /drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT