“Kush të don ma shumë se motra” publikohet nga Afërdita Demaku

Ka lansuar këngën e re.

Këngëtarja Afërdita Demaku në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar “Kush të don më shumë se motra”, shkruan Syri Kosova.

Duke u nisur nga titulli, kuptohet  se bëhet fjalë për një projekt muzikor që si fabul ka një lidhje shumë të fortë, vëlla e motër.

Kënga u shkrua nga Besim Bunjaku me muzikë dhe orkestrim të Miti Gecit.

“Kush të don ma shumë se motra” u finalizua me klip nga MProduction.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT