Kush janë axhë e nip që u konfrontuan me Policinë në Pejë

Indeksonline raportoi më herët se dy të dyshuar, axhë dhe nip, u konfrontuan me Policinë pranë staciinoit të autobusëve, duke i kanosur dhe duke i penguar në kryerjen e detyrës.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije së bëhet fjalë për Imer e Besart Berisha, nga fshati Llugaxhi i Pejës.

Gjatë arrestimit, tek njëri nga të dyshuarit është gjetur edhe një fishek i armës.

Policia ka dhënë edhe detaje mbi këtë rast.

“Rreth ores 17:40 ne rrugen “Adem Kashari” pikerisht para kafiteris Ylli, dy polic te stacionit policor Pejë, jane penguar ne kryerjen e detyres zyrtare dhe jane kanosur nga dy te dyshuarit I.B dhe B.B. (axhë e nip)Te njejtit jane arrestuar nga policia” ka deklaruar Policia për Indeksonline.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT