Kur bëhen bashkë ministri Lekaj e këngëtari Xeni (Foto)

Vikendin të gjithë mundohen që ta kalojnë duke u relaksuar në ndonjë vend të bukur apo duke bërë ndonjë aktivitet.

Por, ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, këngëtari i njohur, Shkëlzen Jetishi, Muhamet Sejdiu, zëdhënësi i policisë së Gjakovës, Krist Gjokaj dhe zv/ministrja Burbuqe Bakija janë parë bashkë, transmeton Indeksonline.

Nw fotot e siguruara nga Indeksonline, shihet që ata janë bërë bashkë në Gjakovë, ku po e shikojnë ndeshjen futbollistike Vllaznimi-Gjilani.

Gjakovarët duken të relaksuar dhe të buzëqeshur derisa shijojnë diellin. /Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT