Kupa e Kosovës në futboll/ Ja kur luhet ndeshja Ballkani-Feronikeli

Ndeshja e gjysmëfinales të Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet me 2 dhe 3 qershor.

Takimi Ballkani-Feronikeli do të zhvillohet me 3 qershor, ndërsa ndeshja e kthimit më 17 qershor. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com