Kundërshtari i kërkon selfie Messit!(foto)

 

Të pësosh humbje ndaj një kundërshtari si Lionel Messi nuk është një gjë e madhe. Lajm dhe top-lajm bëhet nëse e mposht Messin.

Dje në duelin Argjentina-Xhamajka, ku skuadra e Messit fitoi me rezultat 1-0, lojtari Deshom Brovn i kërkoi një selfie Messit për ta shfrytëzuar rastin që më nuk mund t’i vijë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT