Kundërshtarët e mundshëm të Barcelonës

 

Ashtu edhe siq është pritur Barcelona ka përfunduar e para në grup.

Si e para në grup, Barcelona në fazën tjetër mund të ndeshet me njëren nga këto klube:  PSG, Benfica, Bayern Munich, Bayer Leverkusen dhe Porto.

Shorti për fazën tjetër të Ligës së Kampionëve do të zhvillohet këtë të hënë me 12 dhjetor, ditë e hëne./Drenicapress.info/