Me përmirësimin e motit, dëshira për të parë ambientin e jashtëm dhe për të shijuar bukurit që sjell pranvera është e pashmangshme, shkruan IndeksOnline.

Kështu po ndodh edhe këtyre ditëve kur më në fund moti ka filluar të ngrohet.

Mirëpo në një situatë të pakëndshme ka kaluar sot një qytetar nga Drenasi, i cili teksa po shëtiste tek Sukat afër Feronikelit, ka parë një gjarpër, e për të cilin ai tregon se është prej llojeve të rrezikshme.

Nazmi Qorri përmes disa fotografive e videove ka treguar gjarpërinj duke bërë apel tek qytetarët që të kenë kujdes./IndeksOnline/