Kujdes! Edhe majmunët rebelohen (Video)

Nëse mendoni se mund të silleni si të dëshironi me kafshët e keni shumë gabim, pasi disa prej tyre mund të rebelohen dhe jo gjithmonë janë të pambrojtur.

Videoja e cila po bën xhiron e botës ditëve të fundit jep momentin kur një majmun rebelohet dhe sulmon një kalimtar të rastit.
Djaloshi teksa po ecte ka ofenduar majmunin me shenja dhe ky i fundit i është vërsulur mbi kokë.

Pasi ta shikoni videon do të ndërgjegjësoheni se nuk mund të realizosh shaka me majmunët pasi ata mund t’ju përgjigjen shumë keq.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT