“Ku të nxom kem me ia prerë gishtat”, nisin hetimet për dy meshkujt që kanosën një grua

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se është kanosur përmes Facebook-ut nga dy persona, në Mitrovicën e Jugut.

IndeksOnline mëson nga burimet se viktimës i kishin komentuar në një postim me fjalët “ku të nxom kem me ia prere gishtat”.

Po ashtu mësohet se sot është iniciuar rasti “Kanosje” ndaj të dyshuarve SH.S. dhe E. S. Rasti po hetohet.