Kryetarja e Gjakovës Mimoza Kusari, uron Arnold Gjergjajn

Kryetarja e Komunës së Gajkovës Mimoza Kusari-Lila ka uruar boksierin Arnold Gjergjaj për triumfin e tij në këtë sport.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e saj në Facebook.

“Urime Arnold Gjergaj fitorja e radhës! Gjakova dhe Kosova krenohen me ty!”

- Advertisement -

MË TË FUNDIT