Kryetari i Komunës të Skenderajt uron Vitin e Ri 2018

“Uroj dhe shpresojë që viti 2018, në familjet tuaja të sjellë shëndet, fat, unitet, mbarësi, solidaritet dhe realizim të dëshirave tuaja”, thuhet në urimin e Bekim Jasharit, kryetar i Komunës së Skenderajt.

Ky është urimi i Bekim Jasharit:

“Të dashur qytetarë të Skenderajt, bashkëatdhetarë kudo që ndodheni, Gëzuar 2018. Uroj dhe shpresojë që viti 2018, në familjet tuaja të sjellë shëndet, fat, unitet, mbarësi, solidaritet dhe realizim të dëshirave tuaja”./Drenicapress.info/

Fotografia e Bekim Hamëz Jashari

- Advertisement -

MË TË FUNDIT