Kris ‘lufta’ te ‘Çka ka shpija’

Seriali ‘Çka ka shpija’ është një nga seritë më të pëlqyera vendore.

Por, në llogarinë e saj në Instagram, aktorja e kësaj serie, Fiona Gllavica, ka publikuar një imazh, ku është shfaqur bashkë me një veshje më ndryshe se herët tjera, shkruan Indeksonline.

Ajo, Irena dhe Gresa shihen të veshura me uniformën e UÇK-së.

“Krisi” është shkrimi që ia la fotos ajo.

Padyshim që me këto uniforma do i shohim në ndonjë episode të kësaj serie./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT