Krasniqi nuk “kërcen” në dasmën e PDK-së

Kryetari i Këshillit Kombëtarë të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi ka refuzuar të komentoj më shumë rreth deklaratave të Bajram Rexhepit, pos asaj që ka thënë se më mirë vonë se kurrë.
Krasniqi tregon se si është pyetur për këto deklarata.
“Unë i kam thënë “më mirë von se kurrë”. Gazetari ka kërkuar më shumë nga unë, por i kam thënë se ai e njeh gjendjen atje më mirë se unë dhe se unë nuk kam çka them tjetër”, shkroi Krasniqi.
Ai më tej tha se “Pra nuk kam pasur asnjë arsyje që ta komentoj deklaratën e Bajram Rexhepit. Pasi qëndrimi i im për PDK është publik dhe se në “Dasmën e huaj nuk dëshiroj të kërcej”./Indeksonline/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT