Krasniqi: Një lajm i hidhur për kombin shqiptar

 

Boksieri nga Juniku, Haxhi Krasniqi, e ka cilësuar humbje të madhe për kombin shqiptar, vdekjen e kikboksierit, Ilir Beqiri.

Ai në një postim në Facebook, ka shkruar se kjo është një humbje e madhe për kombin shqiptar, ngase Iliri kontribuoj dhe luftoj pë popullin shqiptar.

“Një lajm i dhidhruar per te gjith kombin Shqiptar
Sod humbem nje vëlla dhe nje sportist qe gjithmon kontriboj dhe luftoj per popullin Shqiptar
Ngushllimet me te perzemrta per Familien Beqiri
Gjithmon ne zemrat tona”, ka shruar Krasniqi në profiline tij në Facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT