Krasniqi, Lushtaku, Nura, Lladrovci dhe strukturat e PDK s, përkulen para varrit të Adem Jasharit ( FOTO)

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës së bashku me kryetarin e saj Memli Krasniqi dhe kryetarët e Komunave të Skenderajt, Drenasit e Mitrovicës kanë bërë homazhe në Kompleksin Memorial Adem Jashari në Prekaz, shkruan Drenica Press.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT