KQZ-ja certifikon listat e kandidatëve për deputetë të LDK-së dhe PDK-së

KQZ’ja ka certifikuar listat e LDK’së dhe PDK’së, pasi këto dy parti kanë zëvendësuar kandidatët në listat e tyre të cilët kanë pasur probleme me ligjin.

Zgjedhjet për Kuvendin e Kosovës do të mbahen më 14 shkurt 2021.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT