Kosovarit i hyjnë me dhunë vjedhësit në depo dhe i vjedhin arkën me 20 mij euro

Në fshatin Miradi e Epërme, rajoni i Prishtinës, në orën 01:06 të datës 06 gusht, ka ndodhur një rast i vjedhjes së rëndë.

Viktima ka raportuar se në një depo, persona të dyshuar kanë depërtuar me forcë dhe kanë arrit që të vjedhin arkën me 20.000 euro para të gatshme si dhe një veturë Pickup të të njëjtës firmë.

Rasti i është proceduar njësitit përkatës, i cili po punon në ndriçimin e tij.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT