Kosova shkëlqeu ndaj Finlandës, si ju duket mesazhi i Canës? (FOTO)

Lorik Cana ka uruar Përfaqësuesen e Kosovës për lojën dhe rezultatin 1:1 kundër Finlandës në ndeshjen e parë të kualifikimeve për Kampionatin botëror 2018 në Rusi.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT