Konkursi i fundit nga Japonia me prindër dhe fëmijë, do t’ju befasojë (Foto)

Në Japoni, ka filluar një konkurs nga një kompani e quajtur Kodomono, që ka të bëjë me të pasmet e fëmijëve që duhet mbuluar me pjeshkë.
 

Në fotografitë e postuara nga prindërit ata shkruajnë  “桃尻”, që do të thotë “bukurosh/e”, dhe i shfaqin në Instagramin e tyre, transmeton lajmi.net.

Japonia është e njohur që ka trende mjaft të çuditshme në Instagram, por trendi i fundit ka bërë bujë për shkak të përdorimit të frytit pjeshkë, pasi zakonisht përdoren gjëra ta palakmueshme.

Prindërit nga Japonia kanë filluar të postojnë fotografi të fëmijëve të tyre, duke provuar të bëjnë më të mirën, që të dalin fitimtar.

Të pasmet e të vegjëlve të tyre, shihen të mbuluara me pjeshkë, gjë që sa është e çuditshme, është edhe qesharake dhe e këndshme. /lajmi.net

peach butts top

- Advertisement -

MË TË FUNDIT