Konkurs i hapur për vende pune në gjigantin metalurgjik Ferronikeli

Gjiganti metalurgjik, Ferronikeli, ka hapur konkurs për vende pune.

Portali Drenica Press ka siguruar konkursin, por vetëm në gjuhen angleze!

Ashtu siq është publikuar nga kompania, ashtu edhe ne e postuam në portalin tonë, me shpresë se dikush nga Drenasi ku dhe është fabrika, të punësohet në Ferronikel.

Data e fundit për aplikim : Tetor 16, 2019

 

LEXO EDHE: Drenas, konkurs për një vend të lirë pune

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT