Konkurrenti kosovar largohet nga “Për’puthen”

Konkurrenti kosovar Atdhe Xheravina duket se është larguar nga emisioni i dashurisë “Për’puthen”.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në “Insta Story”.

Xheravina duke ironizuar shkroi se i kanë thënë që pas largimit do të ketë një qetësi.

“M thoshte @fation.kuqari do gjesh nje qetësi te papame po nuk i besoja”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që së fundmi konkurrenti nga Kosova është sulmuar dhe kërcënuar pas takimeve me konkurrenten Sara.

Ai madje njoftoi se ka marrë kërcënime përmes telefonit edhe nga Dubai.

Ndërsa dje atij iu sulmua edhe lokali. /Express/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT